Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium

Digitális témahét

A Digitális témahéten iskolánkba látogatott a GE Digital számítógépes bűnmegelőzéssel foglalkozó csapatának két tagja.

Az interaktív előadás címe: „Hogyan védd meg magad a rosszindulatú hackerektől?

Iskolánk 7-10. évfolyamos – téma iránt érdeklődő- diákjai megismerkedtek az alapvető kiberbiztonsági tudatossággal: a facebook adatvédelmi beállítások fontosságával, hogyan használják tudatosan az internetet, kihez fordulhatnak segítségért internetes bántalmazás esetén. Ezen kívül információt szereztek a GE-ről, az informatikai karrier- es továbbtanulási lehetőségekről, valamit bepillantást kaptak a csapat napi szintű feladataiba.

2017.dig.témahét12017.dig.témahét22017. digtemahet3.2017. digtemahet5. 2017. digtemahet6.