Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
2018. ÁPRILIS  HAVI PROGRAM
         
Időpont óra Esemény –  feladat felelős
03. K   Tavaszi szünet – kerületi ügyelet Puszta Lajosné, igh.
04. Sze   Szünet utáni első munkanap
04. Sze 10,00 Múzeumpedagógiai előadás – XX. sz. története kiállítás – Magyar Nemzeti Múzeum – 8.z Szabó Katalin, of.
05. Cs   Mesemúzeumi foglalkozás – 1.z Boda Nikolett, of.
05. Cs   Fővárosi vers- és prózamondó verseny – VIII. Práter u. Juhász Milán, magyartanár
06. P 10,00 Múzeumpedagógiai előadás – XX. sz. története kiállítás – Magyar Nemzeti Múzeum – 8.z Tóth Tímea, of.
06. P   Katasztrófavédelmi verseny – 8z, 11.A – főpróba Zsembery Miklós, kf.
07. Szo de. Teleki Pál Földrajz-Földtani verseny – fővárosi döntő Hansági Katalin, mkv.
13. P 10,00 Kaán Károly Környezetismereti Verseny – fővárosi forduló (IV. kerület Homoktövis ÁI) – 5-6. évfolyamosoknak Szabó Katalin, mkv.
09. H 15,00 -17,00 Ebédbefizetés 2018. május hónapra BJ Humánszolgáltató
09. H 16,00-18,00 Fogadónap Keserüné Kováts Márta és Puszta Lajosné igh-k
10. K 7,30 -9,00 Ebédbefizetés 2018. május hónapra BJ Humánszolgáltató
10. K 14,00 Ki mit tud? – Hangszeres kategória (ének terem) Pintér Nóra, mkv.
10. K 19,00 Minden gyerek jusson el színházba – 9. évfolyamnak Hamlet előadás az Örkény Színházban Irsikné Karácsony Andrea, mkv.
11. Sze 14,00 Ki mit tud? – Tánckategória Puszta Lajosné, igh.
12-13. Cs-P 8,00-19,00 Beiratkozás az első évfolyamra (2018/19. tanév) Móri Árpádné, ig. és Czenderné Katona Éva it.
12-13. Cs-P   Kazinczy verseny – országos döntő – Balatonboglár Dóczi Zsóka, magyartanár
12. Cs    Osztályfotózás Puszta Lajosné, igh.
12. Cs 14,00 Iskolai történelem vetélkedő – 6. évfolyamosoknak Fodor Judit, mkv.
13. P   Katasztrófavédelmi verseny – 8z, 11.A Zsembery Miklós, kf.
13. P   Egyéni fotózás Puszta Lajosné, igh.
17. K   Parlamenti program – 3.a Horváth Orsolya, of.
18. Sze   Iskolai matematika verseny – alsó tagozatnak Sziklavári Bea, mkv.
20. P   Színházlátogatás – Kolibri Színház – 1.a Galavics Judit, of.
21. Szo   Családi nap – tanítás nélküli munkanap 1-8. évfolyamon Puszta Lajosné, igh.
24. K   Állatkerti foglalkozás – 1.z Boda Nikolett, of.
24. K 19,00 Minden gyerek jusson el színházba – 12. évfolyamnak Kafka: Átváltozás előadás az Örkény Színházban Irsikné Karácsony Andrea, mkv.
24-25. K-Sze   Iskolai papírgyűjtés Sárándi Lóránd, szervező
25. Sze 10,00 Közlekedés biztonsági foglalkozás – 8.a Szabó Katalin, of.
25. Sze   Színházlátogatás – Újszínház Színház – 3.z Madácsiné Dobos Ildikó, of.
26. Cs 13,45 Logika verseny területi döntő (IV. 5., 6., 7. terem és ebédlő) Irsikné Karácsony Andrea, mkv.
27. P   Értesítés a felvételi eredményről (8.évf. tanulók, iskolák) Keserüné Kováts Márta, igh.
A hónap folyamán Múzeumi program – Nemzeti Múzeum – 3.b Gyarmati Ildikó, of.
Parlamenti program – 4.b Takács Tamásné, of.
Hétpróba kerületi verseny Irsikné Karácsony Andrea, mkv.
Májusi előzetes: 05. 04. 12,00 – 12. évfolyamosok Ballagása