Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
2017.  MÁJUS HAVI PROGRAM
Időpont óra Esemény –  feladat felelős
04.24-05.12. Jótékonysági plüssgyűjtés Molnár Kata
02. K 11,30 Magyarország Múzeum – múzeumpedagógiai foglalkozás a 7. z osztálynak – Határtalanul program keretében Tóth Tímea
02. K 14,30 Osztályozó értekezlet a 12. évfolyamosoknak Keserűné Kováts Márta
02. K 16,00 Tantestületi értekezlet Puszta Lajosné
02. K 17,00 Alkalmazotti értekezlet Puszta Lajosné
02. K 18,00 12.A szerenád az Arénában Réfi Oszkó Zsuzsanna
03. Sze 5. óra Ballagási főpróba (11. és 12. évfolyamosoknak) Keserűné Kováts Márta
03. Sz 13,30 Országos Logika Verseny Irsikné Karácsony Andrea
03. Sze Hétpróba verseny – Állatkerti vetélkedő a 3. és 4. évfolyamosoknak (nevezési hi.: 04.28.) (3-3 fő) Illyésné Haitzman Éva
03. Sze 9,00 Hétpróba verseny – Állatkerti vetélkedő – felső tagozat Irsikné Karácsony Andrea és Szabó Katalin
04. Cs 14,00 Humán munkaközösségi megbeszélés Fodor Judit
04. Cs 12. évfolyamosok utolsó tanítási napja
04. Cs 8,00 Juhász Milán – minősítő vizsga Móri Árpádné
04. Cs 14,00 Határtalan program keretében ajándék készítése a szlovákiai gyerekek részére külső előadóval a 7.a és 7.z osztályoknak Szabó Katalin és Tóth Tímea
04. Cs 10,00 K11-ben kiállítás az emberi szervezet működéséről – 5.a Tilinger Ibolya
05. P 14,00 Ballagás – 12. évfolyamosoknak Keserűné Kováts Márta
05. P Nemzeti Múzeum – Honfoglalás – 5.b Trecska Éva és Dóczi Erzsébet
06. Szo NYELV-ÉSZ – országos döntő Szeged Dóczi Erzsébet
08-12. H-P “Határtalanul” program 7. évfolyamosoknak – tanulmányút Szlovákiába Dóczi Erzsébet
08-tól H 8,00 Írásbeli érettségi vizsgák Móri Árpádné és Keserűné Kováts Márta
08. H 8,00 Tanítási szünet a gimnáziumi tagozaton                       (ledolgozva: 01.21-én) Keserűné Kováts Márta
09. K 8,00 Érettségi – gimnáziumi tanítás küldön kiírás szerint Keserűné Kováts Márta
10. Sze 8,00 Érettségi – gimnáziumi tanítás küldön kiírás szerint Keserűné Kováts Márta
10. Sze 9,00-11,00 Minden gyerek jusson színházba – Bábszínház: Gengszter nagyi – 5.b, 5.z, 6.z Orosz Zoltán, Pintér Eleonóra
10. Sze Szent László Kerületi Történelmi Vetélkedő – 6. évfolyam Trecska Éva
11-12. Cs-P Osztálykirándulások külön kiírás szerint Keserűné Kovács Márta, Puszta Lajosné
12. P 8,30 Hornyai Krisztina minősítő vizsgája Puszta Lajosné
12. P Hétpróba verseny – Rajzpályázat –                                                      1-2. oszt.: Álmaim játszótere   (3-3 fő)                                                     3-4. oszt.: Belvárosi gyerekkor (3-3 fő) Vojtekné Dukai Erika és Tunyogi Mónika
15. H Osztályfényképezés Puszta Lajosné
16. Sze Ki mit tud? – hangszeres verseny Pintér Eleonóra
16. K 17,00 Az internet veszélyei – előadás a 4., 5., 6. évfolyamos szülők részére – előadó: Szalai Éva Tilinger Ibolya
17. Sze 8,00 Idegen nyelvi mérés – 6. évfolyam Tóth Tímea, Szabó Katalin
17. Sze 10,00 Idegen nyelvi mérés – 8. évfolyam Tóth Tímea, Szabó Katalin
17. Sze Ki mit tud? – táncosok versenye Puszta Lajosné
17. Sze Ókori államok 5. évfolyam -történelm iskolai csapatverseny Fodor Judit és Trecska Éva
18. Cs 8,00 Kompetencia mérés – kiegészítő mérés – 6.z Szabó Katalin
19. P 11,00 Minden gyerek jusson színházba – Pesti Magyar Színház: Rumini – 2. évfolyamosok részére Irsikné Karácsony Andrea és osztályfőnökök
19. P 12,00-13,45 Egészségnevelő előadás a 7.a részére Tilinger Ibolya
24. Sze 8,00 Országos kompetencia mérés – 6., 8. és 10. évfolyam Szabó Katalin
25. Cs Hétpróba versenynap a 3-4. évfolyamosoknak:                                                                 sport (4-4 fő)                                                                             környezet – szelektív hulladékgyűjtés (2-2 fő)                              irodalmi – Tudod-e? (2-2 fő)                                                 Boda Nikolett                        Sárándi Lóránd,                Zsóder-Huszár Zsuzsa
26. P 12,00-13,45 Egészségnevelő előadás a 7.z részére Tilinger Ibolya
26. P 14,00-18,00 Árvízvédelmi gyakorlat közösségi szolgálat keretében – gimnáziumi tanulók részére Orlai Eszter
29. H 17,00 Leendő első évfolyamosok szüleinek értekezlet Puszta Lajosné
29. H 17,30 Leendő kilencedik évfolyamosok szüleinek értekezlet Keserűné Kováts Márta