Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium

Versenyeredmények 2016-2017

Verseny neve Verseny időpontja Felkészítő pedagógus Tanuló Eredmény
neve osztálya iskolai kerületi fővárosi országos
Rajzverseny 2016. október 13. dr. Báthory Gáborné Zámbori Hanna Zsófia 1.z 1.
Berecz Krisztina Pankasz Sára 1.a 1.
Csontos Göngyi Forrás Mira 1.b 2.
Berecz Krisztina Csordás Effi 1.a 2.
Hornyai Krisztina Csima Bence 2.z 1.
Hornyai Krisztina Horváth Emma 2.z 1. 2.
Németh Mária Holcz Santal 2.a 2.
Vojtekné Dukai Erika Vozár Vilma 2.b 2.
Törökné Horváth Andrea Terbócs Hanna 3.z 1. 1.
Törökné Horváth Andrea Gergely Luca 3.z 1. 3.
Tunyogi Mónika Mészáros Zoé 3.a 2.
Illyésné Haitzmann Éva Matisz Orsolya 3.b 2.
Illyésné Haitzmann Éva Bendik Petra 3.b 3.
Illyésné Haitzmann Éva Somogyi Lili 3.b 3.
Tunyogi Mónika Kis Lilla 3.a 3.
Molnár Kata Lévai Dávid 4.a 1. Különdíj
Molnár Kata Kenderesi Mimi 4.a 1. 3.
Zsóder-Huszár Zsuzsanna Horváth Ádám 4.b 2.
Zsóder-Huszár Zsuzsanna Szabó Ágota 4.b 2.
Sárándi Lóránd Bartos András 4.z 3.
Zsóder-Huszár Zsuzsanna Csóka-Hunyadi Rozalie 4.b 3.
Szépolvasási verseny 2016.október 26. Galavics Judit Székely Tamás 4.z 1. 1.
  Galavics Judit Baranyai Marcell 4.z 2. 2.
  Zsóder-Huszár Zsuzsanna László Bálint 4.b 3. 3.
 
Szavalóversreny 2016. november 9. dr. Báthory Gáborné Kádár Liza 1.z 1. 1.
  dr. Báthory Gáborné Tihanyi Zsófia 1.z 1. 3.
  Berecz Krisztina Lendevai Noémi 1.a 2.
  Berecz Krisztina Szalai Lilla 1.a 2.
  Sziklavári Bea Böröcz Jázmin 1.b 3.
  dr. Báthory Gáborné Márkus Panka 1.z 3.
  Madácsiné Dobos Ildikó Gábor Luca 2.z 1. 3.
  Gyarmati Ildikó Yozef Amira 2.b 1.
  Madácsiné Dobos Ildikó Huszár Anna 2.z 2.
  Németh Mária Holcz Santal 2.a 2.
  Gyarmati Ildikó Füredi Tamara 2.b 3.
  Madácsiné Dobos Ildikó Huszár Zsófia 2.z 3.
  Bognárné M. Mária Kapus Áron 3.a 1.
  Bognárné M. Mária Kiss Lilla 3.a 1.
  Törökné Horváth Andrea Domokos Kamilla 3.z 2.
  Bognárné M. Mária Gavodi Júlia 3.a 2.
  Takács Tamásné Szick Márton 3.b 3.
  Bognárné M. Mária Balázs Liliána 3.a 3.
  Galavics Judit Hont Sámuel 4.z 1. 1.
  Zsóder-Huszár Zsuzsanna Petrovszky Patrik 4.b 2.
  Kovácsné Vályi Katalin Kenderes Mimi 4.a 3.
 
Partizán 2016.november 23. Sárándi Lóránd Bódi Hanga 4.z 3.
  Sárándi Lóránd Dobó Hanna 4.z 3.
  Sárándi Lóránd Zillich Zoé 4.b 3.
  Sárándi Lóránd Medgyesi Kíra 4.a 3.
  Sárándi Lóránd Kiss Virág 4.a 3.
  Sárándi Lóránd Demecs Boglárka 4.z 3.
  Sárándi Lóránd Szabó Ágota 4.z 3.
  Sárándi Lóránd Lévai Dávid 4.a 3.
  Sárándi Lóránd Bartos András 4.z 3.
  Sárándi Lóránd Petrovszky Patrik 4.b 3.
  Sárándi Lóránd Balog László 4.a 3.
  Sárándi Lóránd Becze Ákos 4.z 3.
  Sárándi Lóránd Horváth Ádám 4.b 3.
  Sárándi Lóránd Gergely Barnabás 4.b 3.
 
Népdaléneklő verseny Pintér Eleonóra Vozár Vilma 2.b 2. 1.
  Pintér Eleonóra Bódi Panna 2.b 2. 1.
  Pintér Eleonóra Borbély-Nemes Márton 2.b 2. 1.
  Pintér Eleonóra Denhoff György 2.b 1.
  Kovácsné Bankó Erika Huszár Anna 2.z 2. 1.
  Kovácsné Bankó Erika Huszár Zsófi 2.z 2. 1.
  Kovácsné Bankó Erika Pintér Panna 2.z 2. 1.
  Kovácsné Bankó Erika Tóbiás Emma 2.z 2. 1.
  Kovácsné Bankó Erika Ferenc-Kapuvári Sára 2.z 2. 1.
  Kovácsné Bankó Erika Grünvald Anna 2.z 2. 1.
  Kovácsné Bankó Erika Gonda Júlia 3.a 1. 1.
  Kovácsné Bankó Erika Kiss Lilla 3.a 1. 1.
  Kovácsné Bankó Erika Mészáros Zoé 3.a 1. 1.
  Kovácsné Bankó Erika Domokos Kamilla 3.z 2. 1.
  Kovácsné Bankó Erika Tompa Borbála 3.z 2. 1.
  Kovácsné Bankó Erika Tóth Luca 3.z 2. 1.
  Kovácsné Bankó Erika Tompa Borbála szóló 3.z 3. 1.
  Takács Réka Winkler Mara 4.b 3. 1.
  Takács Réka Upor Milán 4.b 3.
  Pintér Eleonóra Bencsik Anna 4.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Dobó Hanna 4.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Szabó Ágota 4.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Bódi Hanga 4.z 1.
  Pintér Eleonóra Bartos András 4.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Zátrok Mercédesz 4.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Fagyas Liliána 4.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Herpai Panna 4.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Hollósy Zsófia 4.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Nagy Gerda 4.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Horváth Zalán 4.z 1.
  Pintér Eleonóra Molnár Adél 4.z 1.
  Pintér Eleonóra Beöthy-Lucskai Nikolett 4.z 1. 1.
  Takács Réka Nagy Maura Kira 5.a 2. 1.
  Takács Réka Szilágyi Karina 5.a 2.
  Takács Réka Nagy Zsófia 5.a 2.
  Takács Réka Dénes Márta 5.a 2.
  Takács Réka Ágoston Boglárka 5.a 2.
  Pintér Eleonóra Kardos Balázs 5.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Méhes Evelin 5.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Lólé Jázmin 5.z 1.
  Pintér Eleonóra Jenei Krisztina 5.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Tihanyi Franciska 5.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Szojka Erzsébet 5.z 1.
  Pintér Eleonóra Sinka Benjámin 5.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Rinkó Brigitta 5.z 1.
  Pintér Eleonóra Szalai Csongor 5.z 1.
  Pintér Eleonóra Basilides Bíbor 5.z 1. 1.
  Pintér Eleonóra Bulcsu Berta Lili 5.z 1.
  Pintér Eleonóra Csánki Roland 5.z 1.
  Takács Réka Debreczeni Luca 6.z 3. 1.
  Takács Réka Kiss Laura 6.z 3. 1.
  Takács Réka Pataki Veronika 8.z 2. 1.
  Takács Réka Huszár Eszter 8.z 2. 1.
  Takács Réka Novakov Marina 8.z 2.
  Takács Réka Kováts Dóra 8.z 2.
  Takács Réka Horváth Boglárka 8.z 2.
  Takács Réka Balyi Ildikó 8.z 2.
  Takács Réka Rácz Paloma 8.z 2.
Sakkverseny 2017. január 30. Juhász Béla Csönge Dániel 6.z 1.
  Juhász Béla Lajó Levente 4.b 1.
  Juhász Béla Szick Márton 3.b 1.
  Juhász Béla Horváth Levente Gábor 2.a 2.
  Juhász Béla Kis Pál Csanád 1.z 1.
  Juhász Béla Tuba Lujza 1.a 1.