Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium

Versenyeredmények 2017-2018

Verseny neve Verseny időpontja Felkészítő pedagógus Tanuló Eredmény
neve osztálya iskolai kerületi fővárosi országos
Rajzverseny 2017.10.18 Vatai Rita Györkei Bianka 1.b 1.
Galavics Judit Liszkai Boglárka 1.a 1.
Vatai Rita Varga Hanna 1.b 2.
Galavics Judit Moharos Borbála 1.a 2.
Vatai Rita Elter Virág Lilla 1.b 3.
Galavics Judit Somlai Emese 1.a 3.
dr. Báthory Gáborné Nádor Lilla 2.z 1.
dr. Báthory Gáborné Márkus Panka 2.z 1.
dr. Báthory Gáborné Zámbori Hanna 2.z 2.
Berecz Krisztina Csordás Effi 2.a 2.
Csontos Gyöngyi Forrás Míra 2.b 3.
Berecz Krisztina  Bendik Lilla 2.a 3.
Hornyai Krisztina Horváth Emma 3.z 1.
Hornyai Krisztina Huszár Anna 3.z 1.
Horváth Orsolya Bacsó Dominik 3.a 2.
Hornyai Krisztina Gerber Dávid 3.z 2.
Vojtekné Dukai Erika B. Kiss Adél 3.b 3.
Horváth Orsolya Holz Liána Santál 3.a 3.
Törökné Horváth Andrea Tompa Borbála 4.z 1.
Törökné Horváth Andrea Terbócs Hanna 4.z 1.
Törökné Horváth Andrea Gergely Luca 4.z 2.
Törökné Horváth Andrea Lakatos Melinda 4.z 2.
Törökné Horváth Andrea Takács Panni 4.z 3.
Tunyogi Mónika Tóth Alex 4.a 3.
Illyésné Haitzmann Éva Bakos Vivien 4.b 3.
Szépolvasási verseny 2017.10.25 Bognárné M. Mária Gavodi Júlia 4.a 1. 1.
Takács Tamásné Horváth Kevin 4.b 1. 3.
Törökné Horváth Andrea Domokos Kamilla 4.z 2. 2.
Ilyés András 4.b 2.
Bognárné M. Mária Kiss Lilla 4.a 3.
Törökné Horváth Andrea Tompa Borbála 4.z 3.
Szavalóversreny 2017.11.14. Galavics Judit Burján Artúr 1.a 1.
Galavics Judit Puskás Nelli 1.a 1.
Galavics Judit Sipos Gergő 1.a 2.
Kovácsné Vályi Katalin Kollár Viktória 1.b 2.
Iványiné Komáromi Katalin Kerekes Csenge 1.z 3.
Galavics Judit Moharos Borbála 1.a 3.
Iványiné Komáromi Katalin Lorencz Tamás 1.z külön díj
dr. Báthory Gáborné Kádár Liza 2.z 1. 1.
Sziklavári Beáta Hizmali AdnanEmir 2.b 1.
dr. Báthory Gáborné Siklósi Luca 2.z 2.
dr. Báthory Gáborné Farkas Krisztina 2.z 2.
dr. Báthory Gáborné Bódi Csenge 2.z 3.
Berecz Krisztina Dénes Gréta 2.a 3.
Gyarmati Ildikó Vozár Imola Vilma 3.b
Madácsiné Dobos Ildikó Gábor Luca 3.z
Madácsiné Dobos Ildikó Tóbiás Emma 3.z
Madácsiné Dobos Ildikó Tolnay Bori 3.z
Gyarmati Ildikó Yosef Amira 3.b
Gyarmati Ildikó Füredi Tamara 3.b
Bognárné M. Mária Gavodi Júlia 4.a 3.
Takács Tamásné Juhász Vince 4.b
Bognárné M. Mária Mészáros Zoé 4.a
Takács Tamásné Szick Márton 4.b
Törökné Horváth Andrea Domokos Kamilla 4.z
Törökné Horváth Andrea Gergely Luca 4.z
Partizán 2017.11.23. Takács Tamásné Juhász Vince 4.b 1.
Takács Tamásné Bacsó Kristóf 4.b 1.
Takács Tamásné Szick Márton 4.b 1.
Takács Tamásné Ilyés András 4.b 1.
Takács Tamásné Flórika Márk 4.b 1.
Takács Tamásné Tóth Kristóf 4.b 1.
Takács Tamásné Kiss Donát 4.b 1.
Takács Tamásné Dani Bianka 4.b 1.
Takács Tamásné Bakos Vivien 4.b 1.
Takács Tamásné Lehmann-Molnár Réka 4.b 1.
Takács Tamásné Somogyi Lili 4.b 1.
Takács Tamásné Betónia Barbara 4.b 1.
Takács Tamásné Máté Dorottya 4.b 1.
Takács Tamásné Bendik Petra 4.b 1.