Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium

Versenyeredmények 2015-16

Verseny neve Verseny időpontja Felkészítő pedagógus Tanuló Eredmény
neve osztálya iskolai kerületi fővárosi országos
Állatkerti vetélkedő 2015.09.24 Gavodi Júlia 2.a 3.
Tompa Borbála 2.z 3.
László Bálint 3.b 3.
Hont Sámuel 3.z 3.
Dénes Márta 4.a 3.
Gergely Míra 4.z 3.
Sor- és váltóverseny 2015.09.29 Szuhi Kiara 1.b 3.
Bécsi Barnabás 1.b 3.
Szick Márton 2.b 3.
Betónia Barbara 2.b 3.
Balogh László 3.a 3.
Kecskés Karina 3.a 3.
Székely Szabolcs 4.a 3.
Csabai Petra 4.b 3.
Rajzverseny 2015.10.19 Németh Mária Gergely Panna 1.a 1. 2.
2015.10.21 Németh Mária Pati-Nagy Bernadett 1.a 2.
Hornyai Krisztina Horváth Emma 1.z 3. 1.
Székely Mónika Mészáros Zoé 2.a 1.
Törökné H. Andrea Terbócs Hanna 2.z 2. 1.
Törökné H. Andrea Gergely Luca 2.z 3. 3.
Vojtekné D. Erika Kenderesi Mimi 3.a 1. 1.
Zsóder H. Zsuzsanna Petrovszky Patrik 3.b 2.
Zsóder H. Zsuzsanna Hunyadi Rosalie Mathilde 3.b 3.
Csontos Gyöngyi Tóth Csenge 4.b 1. 2.
Csontos Gyöngyi Rubos-Szántó Dorina 4.b 2. 1.
Berecz Krisztina Dénes Márta 4.a 3.
Szavalóverseny 2015.11.11 Madácsiné D. Ildikó Csima Bence 1.z 1. 1. 1.
2015.11.18 Madácsiné D. Ildikó Nagy-Kállózi Kamilla 1.z 1. 3.
Gyarmati Ildikó Denhof György 1.b 2.
Németh Mária Holz Santál 1.a 2.
Madácsiné D. Ildikó Huszár Anna 1.z 3.
Bognárné M. Mária Gavodi Júlia 2.a 1.
Takács Tamásné Hizmali Dilan 2.b 1. 3.
Takács Tamásné Szick Márton 2.b 2.
Bognárné M. Mária Mészáros Zoé 2.a 2.
Törökné H. Andrea Farkas Boglárka 2.z 3.
Bognárné M. Mária Kiss Lilla 2.a különdíj
Végh Anikó Petrovszky Patrik 3.b 1. 2.
Galavics Judit Dobó Hanna 3.z 1.
Galavics Judit Hont Sámuel 3.z 2.
Végh Anikó László Bálint 3.b 2.
Galavics Judit Baranyai Marcell 3.z 3.
Tóth Árpádné Tary Regina 3.a 3.
Dr. Báthory Gáborné Balla Pável 4.z 1. 3.
Dr. Báthory Gáborné Terbócs Emma 4.z 1. 1.
Nádházi Tamás Dénes Márta 4.a 2.
Nádházi Tamás Nagy Zsófia 4.a 2.
Sziklavári Beáta Czakó Noel 4.b 3.
Sziklavári Beáta Csabai Petra 4.b 3.
Szépíró verseny 2015.11.17 Lólé Jázmin 4.z 1.
Novák Virág 4.z 2.
Salman Ilia 3.b 3.
Népdaléneklő verseny 2015.12.02 Kyncl Rita Dobó Hanna 3.z Arany minősítés
Fagyas Liliána 3.z
Hollósy Zsófia 3.z
Michaga-Mojza Dávid 3.z
Nagy Gerda 3.z
Szabó Ágota 3.z
Székely Tamás 3.z
Torro-Tokodi Ilona 3.z
Ursu Erik 3.z
Zátrok Mercédesz 3.z
Böröcz Dalma 4.b Ezüst minősítés
Csabai Petra 4.b
Dobos Dáriusz 4.b
Horváth Luca Anna 4.b
Rubos-Szántó Dorina 4.b
Tóth Csenge 4.b
Trungel Róbert 4.b
Vígh Alexandra 4.b
Hingyi Julianna 4.b
Szalai Csongor 4.z
Trungel Mirella 4.z
Vozár Anton 4.z
egyéni
Sakk olimpia 2016.02.03 Kovács Bence 2.z 3.
Lajó Levente 3.b 3.
Dóczi István 5.z 1.
Vozár Vilma 1.b 2.
csapat
Kovács Bence 2.z 2.
Szick Márton 2.b
Lajó Levente 3.b
Dóczi István 5.z
Prózamondó verseny 2016.03.22 Madácsiné D. Ildikó Gábor Luca 1.z 1.
Madácsiné D. Ildikó Huszár Anna 1.z 2. 2.
Madácsiné D. Ildikó Nagy-Kálózi Kamilla 1.z 3.
Gyarmati Ildikó Josef Amira 1.b 3.
Takács Tamásné Hizmali Dilan 2.b 1. 1.
Bognárné M. Mária Kiss Lilla 2.a 2. 2.
Takács Tamásné Szick Márton 2.b 3.
Törökné H. Andrea Domokos Kamilla 2.z 3.
Végh Anikó Petrovszky Patrik 3.b 1. 3.
Végh Anikó László Bálint 3.b 1.
Galavics Judit Fagyas Liliána 3.z 2.
Galavics Judit Hont Sámuel 3.z 2.
Galavics Judit Baranyai Marcell 3.z 3.
Tóth Árpádné Hovanyecz Hanna 3.a 3.
Dr. Báthory Gáborné Terbócs Emma 4.z 1. 2.
Dr. Báthory Gáborné Méhes Evelin 4.z 1. 3.
Nádházi Tamás Dénes Márta 4.a 2.
Dr. Báthory Gáborné Balla Pável 4.z 2.
Sziklavári Beáta Czakó Noel 4.b 3.
Nádházi Tamás Szombath Frigyes 4.a 3.